Kontakt a informácia o webstránke

e-mail: info@eumince.sk

Vážení zberatelia, táto webstránka zatiaľ nie je klasickým e-shopom, i keď je vybudovaná na template, ktorý slúži na tieto účely. Jej cieľom je predovšetkým poskytovať informácie z oblasti numizmatiky, hlavne euromincí a vytvoriť prieskum o záujme zberateľov v tejto oblasti.

Ak máte záujem o mince, ktoré sú uvedené na tejto webstránke, tak môžete využiť zaslanie poštou (2,6 € - nepoistená zásielka do 50 €; 3,5 € - poistená zásielka nad 50 €, kuriér...), alebo si ich môžete prevziať osobne v predajni Trnave. Keď je pri minciach uvedené "Na vyžiadanie", tak sa prosím informujte na ich aktuálnu cenu a dostupnosť. Všetky mince z bankových roliek sú balené samostatne v samozapínacích sáčkoch; manipulácia s numizmatickou pinzetou. Ak hľadáte aj iné euromince, ktoré nie sú uvedené na tejto webstránke, prípadne máte záujem o viac informácií, alebo máte záujem svoje mince odpredať, tak ma neváhajte kontaktovať prostredníctvom horeuvedenej emailovej schránky alebo na telefónnom čísle 0905/542131.

Mince je možné zaslať aj do Českej republiky. Nepoistená zásielka: do 0,1kg = 4,00 €; do 0,5kg = 6,50 € a do 1,0kg = 9,00 €.

Ak uprednostňujete osobný nákup v "kamennom" obchode, tak Vám odporúčam navštíviť Zlatníctvo DIANA GOLD, Štefánikova 42, Trnava (Trojičné námestie pri mestskej veži).

Všetkým nadšencom numizmatiky prajem úspešný deň a veľa zaujímavých zberateľských kúskov vo svojej zbierke.

Mgr. Zoltán Molnár

 


 


AKCIA na mesiac júl 2021!

Pri objednávke mincí v mesiaci júl 2021 môžete získať mincu Estónsko 2021-UGFI 2€ CC iba za nominálnu hodnotu! Viac informácií nájdete na tomto mieste.


Rank SKPodpor!